Není umění naučit se mluvit, ale naučit se mlčet...Janixka]
~ ~ ~ BLOG DVOU KAMARÁDEK TERLESS & JANIXKY ~ ~ ~
VĚTŠINA FOTOGRAFIÍ A OBRÁZKŮ V BLOGU JE NAŠE TVORBA! ©
PROSÍME, NEKOPÍRUJTE. DĚKUJEME. SP-GIRLS

March 2013

Písně mého srdce

25. march 2013 at 14:14 | Terless |  Our Music
Jednou jsem brouzdala po tumblr a narazila jsem na zajímavé otázky, týkající se hudby a mého vztahu k ní. Neváhala jsem a hned jsem se rozhodla na ně odpovědět, protože hudba je jedna velká část mého života. Proto jsem se skoro po celou dobu vypl'nování usmívala (vyjma otázek 4, 8, 10, 27)... :)

Kam to asi vede?

24. march 2013 at 20:20 | Terless |  Vintage cliques
Jednou jsme se s Janixkou ochomítaly kolem kostela a objevovaly jeho strytá zákoutí, místečka na focení a tajemné kouty. Až jsme objevily tyto dveře, které byly po jeho straně, takže ani nebyly vidět. Šlo se k nim po vysokých kamených schodech, které byly ohrazené zdí, aby nebyly vidět...

SP jako dárek

4. march 2013 at 8:17 | Terless |  SP Collection
Nedávno mi přišel email, který mi poslal brácha (mimochodem to byl jeho nejspíš první mail mířený přímo mně). Byli ten týden s taťkou na horách (a nemáme spolu zrovna ideální vztah), proto jsem se divila, že mi od něho přišel vzkaz s přílohami. Otevřu ho a nestačím se divit..! Psal v něm: "Trochu je to blbě vidět, ale jinak myslim že dobrej nápad. To sem ti vyfotil." - Má lepší foťák než já, tím mým by to nebylo vidět vůbec. Ale i tohle je pro něj zřejmě moc neperfektní. - Popadla mě najednou docela radost z toho, že si na mě vzpoměl a že vůbec poslal mail a ještě k tomu se SP, které by mě vůbec nenapadlo vyfotit (protože doma takovéhle chytré nádobky nemáme - upadávají jim ty vršky). :)
Co dodat. Díky, brácho. Doplním fotkami od tebe naší sbírku. ;)