Není umění naučit se mluvit, ale naučit se mlčet...Janixka]
~ ~ ~ BLOG DVOU KAMARÁDEK TERLESS & JANIXKY ~ ~ ~
VĚTŠINA FOTOGRAFIÍ A OBRÁZKŮ V BLOGU JE NAŠE TVORBA! ©
PROSÍME, NEKOPÍRUJTE. DĚKUJEME. SP-GIRLS

October 2012

Život je občas na dvě věci...

27. october 2012 at 22:38 | Janixka |  Tierra Steampunk
Je až neuvěřitelné, jak může být lidská rasa zlomyslná! Když jsem se poprvé ocitla na Tierra Steampunk nikomu moje přítomnost nevadila. Naopak jsem se tam cítila, jako bych tam odjakživa patřila. Tamějším vůbec nevadilo, jak jsem vypadala, ani že moje ruka visela jenom na vlásku. Prostě se o mě postarali, jak měli a nedělali rozdíly mezi mnou a jimi. Po návratu jsem ale zjistila, že něco je špatně. Nevím, jestli lidé nebrali moji nově upravenou ruku, styl oblékání nebo vůbec styl celého mého života, který prostě neseděl do toho jejich formálního života.

Naše tradice stále trvá!

24. october 2012 at 20:50 | SP-Girls |  SP Collection
Ehm, nejdříve děkujeme za tak valný ohlas u předešlého článku... :D No, co se dá dělat.
...
Opět se ozýváme a přidáváme kousky do naší SP sbírky, kterou pečlivě schraňujeme. Víme, že tu asi není moc lidí, jestli vůbec, kteří s námi tuto vášeň sdílejí, ale my to děláme hlavně pro nás, protože nás to baví a těší a zároveň stmeluje. ;) Měli byste něco takového taky zkusit, je to skvělý!

Náš předčasný Halloween

10. october 2012 at 16:40 | SP-Girls |  Handworks
Nemohly jsme to vydržet! Halloween je až za měsíc, ale my jsme si už uprostřed září koupily dýně v obchodě, aby nám je náhodou nevyprodali. Zatím jsme si je schovaly ve škole do skřínky a pak jsme je donesly k Terless. Nemohly jsme se ale pořád sejít, ale nakonec jsme se sešly. Sice to bylo až v pátek pátého října, ale nevadí! :D Hlavní je, že vůbec...
...
Pro toho, kdo ještě nikdy nedlabal dýni (protože my jsme to dlabaly poprvé) připojujeme postup, podle kterého jsme vyráběly my. :)

Listování aneb telekineze na fotkách

6. october 2012 at 15:00 | SP-Girls |  Photo, Drawing, Graphic
Milujeme podzim, milujeme jeho barvy, vůně, plody a hlavně listy! To nejlepší na nich je, že se s nimi dá kouzlit, nebo aspoň to předstírat. Ale my to nepředstíraly! ;) Dokázaly jsme, že paranormální jevy a schopnosti mohou existovat! :D [I když to si vlastně dokazujeme denně, když spolu "mluvíme" naší starou dobrou telepatií..! :)] No a jak se tak stalo vloni poprvé, že jsme si šly po škole "hrát" s listím, letos jsme si to zopakovaly. A tak se z toho stala naše tradice, kterou rozhodně míníme zopakovat! Letos jsme tedy oslavily už druhý ročník naší telekinetické praxe! :) Jen se přesvědčte sami.