Není umění naučit se mluvit, ale naučit se mlčet...Janixka]
~ ~ ~ BLOG DVOU KAMARÁDEK TERLESS & JANIXKY ~ ~ ~
VĚTŠINA FOTOGRAFIÍ A OBRÁZKŮ V BLOGU JE NAŠE TVORBA! ©
PROSÍME, NEKOPÍRUJTE. DĚKUJEME. SP-GIRLS

September 2012

Poraďte mi s mým snem...

19. september 2012 at 19:07 | Terless |  Our Thoughts
Zase se po delší době ozývám, tentokrát bych se chtěla s vámi podělit a poradit o jednom mém problému, je sice dlouhodobý, ale až teď aktuální.
Jde o to, že bych moc chtěla psa, ale dosud jsem neměla možnost ho mít. Ale teď se mi naskytla skvělá šance! Našly jsme ve městě s Janixkou inzerát, který vypadal docela nově, nebo jsme si ho dřív nevšimly. Majitel v něm nabízí, že daruje tři fenky křížené rasy, 3 měsíce staré, očkované a odčervené. Je u toho i město a okres (poblíž našeho okresu), e-mail a dva telefony. Chtěla jsem tam hned zavolat nebo napsat (lepší způsob, asi to udělám, aby mě někdo nepředběhl). Jenže jsou tu určité překážky, nevýhody, ale rozhodně to má i svoje výhody. [Je nevýhoda mít na zahradě kočku?]
...

Zápisník správné Steampunkerky

5. september 2012 at 17:00 | Terless |  Steampunk project
Jak jsme jednou prohlížely Google a hledaly nějakou inspiraci na projekt, narazily jsme na krásné bloky a zápisníky. Řekly jsme si, že si taky vyrobíme, ale nevíme, jak na to. Mě ale něco napadlo a začla jsem tvořit, zatímco Janixka vyráběla náhrdelník k tomu náramku, který vyrobila minule. Ale taky se zapojila a pomohla mi, protože to bylo docela náročné a občas o nervy a o trpělivost. :)

My new autumn shoes

4. september 2012 at 18:15 | Terless |  Photo, Drawing, Graphic
Dlouho jsem takové boty chtěla a konečně jsem je získala. Vzala jsem si je hned v pondělí první den do školy. :) Ale tyto fotky byly pořízeny hned, jak jsem si je přinesla s pýchou domů, takže někdy v polovině srpna. Byla jsem z nich tak nadšená, že jsem je hned musela vyblejsknout. ;)

Ach jo, už zas...

3. september 2012 at 16:30 | Terless |  Our Thoughts
Na úvod se omlouváme, že jsme tu nic nepřidávaly. Pracovaly jsme na Steampunkovém projektu a já jsem začla psát knihu, navíc jsem pořád někde lítala, byla jsem na vodě, na hudebním táboře, zkrátka jsem prázdniny měla trochu nadupané. Co jste dělali vy? Doufám, že jste si je pořádně užili. Protože ode dneška nám to zas všem začne nanovo... Jo, je to hrozný ten čas, my s Janixkou už jdeme do septimy, ani jsme se nenadály. Utíká to šílenou rychlostí, až se nechce věřit... Ale musíme to vzít s nadhledem, že se "zase naučíme něco nového" (haha, to je pěkná motivace, teda..), přibudou nám semináře, ale zase nám odpadly 3 předměty: zeměpis (škoda, je potřeba), informatika (hodiny odpočinku jsou vtahu) a hudebka (zrovna nejlepší předmět!). Takže teď už to bude pořád jen "lepší a lepší". [Teď by tu měl bejt Leonard z Big Bang Theory s cedulkou SARKASM! :D]