Není umění naučit se mluvit, ale naučit se mlčet...Janixka]
~ ~ ~ BLOG DVOU KAMARÁDEK TERLESS & JANIXKY ~ ~ ~
VĚTŠINA FOTOGRAFIÍ A OBRÁZKŮ V BLOGU JE NAŠE TVORBA! ©
PROSÍME, NEKOPÍRUJTE. DĚKUJEME. SP-GIRLS

Sen se rozplynul...

17. june 2012 at 13:50 | Terless |  Our Addiction
Jak jsem psala ZDE o tom, že jdu 29. 6., tedy poslední den školy, na Prague City Festival a plní se mi tím sen, tak to už bohužel není pravda. Zřejmě jsem to zakřikla. Tak jsem se těšila a pak... Festival byl zrušen, jak uvedli na www.cityfestival.cz:
...
"Nenadálý a šokující výpadek zásadního množství důvodně očekávaných finančních prostředků nám znemožnil festival realizovat v plném rozsahu."
...
Možná jsme to mohli čekat, protože jsme v České republice, ale i tak je to pro mě velké zklamání a šok asi jako pro všechny Astronauty a další fanoušky... Myslela jsem si, že si to užiju společně s dalšími Astronauty (avšak bez mojí kamarádky Janixky) a taky že znovu uvidím kluky ze Simple Plan - to by byla pro mě veliká odměna za celoroční snažení a dření ve škole. Ale pravda se stala opakem... Je mi to moc líto a doufám, že kluci budou natolik skvělí, že uspořádají náhradní koncert pro české Astronauty, protože je jim to určitě líto stejně jako nám. A taky doufám, že nám vrátí za lístky peníze, protože opravdu levné nebyly. A pevně věřím v to, že se v Praze zorganizuje aspoň nějaká astronautská akce jako "bolestné".
...
Prosím, ať se moje další plány a sny nebortí jako tenhle...
abych nemusela vyškrtávat další nesplněné předsevzetí ze Seznamu PP.
...
...
[© Fotografie: Terless]
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement