Není umění naučit se mluvit, ale naučit se mlčet...Janixka]
~ ~ ~ BLOG DVOU KAMARÁDEK TERLESS & JANIXKY ~ ~ ~
VĚTŠINA FOTOGRAFIÍ A OBRÁZKŮ V BLOGU JE NAŠE TVORBA! ©
PROSÍME, NEKOPÍRUJTE. DĚKUJEME. SP-GIRLS

Módní úchylky :D

20. may 2012 at 17:30 | Terless |  Our Style
V pátek jsme byly s Janixkou ve městě (koupit dárek kamarádce, pšš!) a šly jsme do sekáče. Našly jsme tam úžasný černý lacláčový kraťasy s knoflíkama, jenže jsme neměly peníze si je koupit. (Mimochodem, Janixce fakt slušely!) Bylo by super je použít na náš Steampunkový model, protože by se k tomu krásně hodily..! No nic, doufám, že nám je nevykoupí někdo jinej, než si na ně našetříme.
Já jsem si potom zkusila krásný boty, černý na šněrování, byly mi přesně, krásně padly, trochu steampunkový styl a navíc stály jen 200 kč! Nádhera..! Jenže bych je nemohla nosit normálně, protože měly moc vysoký podpatek... Bohužel jsem je nevyfotila, tak sem dám aspoň přibližný obrázek. (byly lesklé a měly kulatější špičku a celkově byly hezčí) :)
...
Nádhera, že? [Deichmann]
...
Cestou zpátky jsem se ještě zastavila v textilu, kde jsem viděla spoustu nových úžasných věcí! Například dlouhou pruhovanou košili s dlouhým rukávem s černým páskem (kterou tak dlouho chci), nebo krásný boty - tenisky s květovaným vzorem, potom kalhoty - roury všech možných barev, nebo kraťasy s americkou vlajkou :) ...no a nakonec krásný tašky s britskou vlajkou v černým a modrým provedení (chci tu černou!) za 250 kč!!! :)
...
...
[© Fotografie: Terless] (foceno mobilem s blbou kvalitou...)
Líbí se vám? Mně moc :) i když jsem jí viděla na pár lidech (ale asi ne z toho obchodu), tak by mi nevadilo jí mít... :)
[Jinak nedivte se, že nic nepřidáváme, protože na to zkrátka teď nemáme čas - učíme se na *podělaný* ročníkovky... omlouváme se!] :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Terless Terless | Email | Web | 3. june 2012 at 20:09 | React

...já ty boty potřebuju...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama