Není umění naučit se mluvit, ale naučit se mlčet...Janixka]
~ ~ ~ BLOG DVOU KAMARÁDEK TERLESS & JANIXKY ~ ~ ~
VĚTŠINA FOTOGRAFIÍ A OBRÁZKŮ V BLOGU JE NAŠE TVORBA! ©
PROSÍME, NEKOPÍRUJTE. DĚKUJEME. SP-GIRLS

May 2012

SP best videos

27. may 2012 at 14:10 | SP-Girls |  Our Addiction
Tohle sem prostě musíme dát... :)
...
Několik důkazů toho, jak jsou členové skupiny Simple Plan úžasní blázni... :D
...
It's Pierre's day off
Pierre neví roupama coby, když má den volna. Chuck ho ale srovná do latě... :D

Módní úchylky :D

20. may 2012 at 17:30 | Terless |  Our Style
V pátek jsme byly s Janixkou ve městě (koupit dárek kamarádce, pšš!) a šly jsme do sekáče. Našly jsme tam úžasný černý lacláčový kraťasy s knoflíkama, jenže jsme neměly peníze si je koupit. (Mimochodem, Janixce fakt slušely!) Bylo by super je použít na náš Steampunkový model, protože by se k tomu krásně hodily..! No nic, doufám, že nám je nevykoupí někdo jinej, než si na ně našetříme.
Já jsem si potom zkusila krásný boty, černý na šněrování, byly mi přesně, krásně padly, trochu steampunkový styl a navíc stály jen 200 kč! Nádhera..! Jenže bych je nemohla nosit normálně, protože měly moc vysoký podpatek... Bohužel jsem je nevyfotila, tak sem dám aspoň přibližný obrázek. (byly lesklé a měly kulatější špičku a celkově byly hezčí) :)
...
Nádhera, že? [Deichmann]
...
Cestou zpátky jsem se ještě zastavila v textilu, kde jsem viděla spoustu nových úžasných věcí! Například dlouhou pruhovanou košili s dlouhým rukávem s černým páskem (kterou tak dlouho chci), nebo krásný boty - tenisky s květovaným vzorem, potom kalhoty - roury všech možných barev, nebo kraťasy s americkou vlajkou :) ...no a nakonec krásný tašky s britskou vlajkou v černým a modrým provedení (chci tu černou!) za 250 kč!!! :)
...
...
[© Fotografie: Terless] (foceno mobilem s blbou kvalitou...)
Líbí se vám? Mně moc :) i když jsem jí viděla na pár lidech (ale asi ne z toho obchodu), tak by mi nevadilo jí mít... :)
[Jinak nedivte se, že nic nepřidáváme, protože na to zkrátka teď nemáme čas - učíme se na *podělaný* ročníkovky... omlouváme se!] :)

Sladký život? Hovno!

7. may 2012 at 10:45 | Janixka |  Photo, Drawing, Graphic
[Původní verze: "Sladký život s knihovnou"]
...
...
[© Fotografie: Janixka]

Hey, what's up?

6. may 2012 at 9:33 | Terless |  Our Thoughts
Lidi si myslí, že jsou nějaký kingové, nebo co?? Jasně, je to zřejmě tím potravním řetězcem, nebo možná tím vrcholem "inteligence" na planetě... Pěkná inteligence, myslí si, že jsou nejchytřejší, přitom předvádí takové věci, které by ani zvíže neudělalo... protože na to nemá vyvinutý mozek? Možná, spíš ale proto, že myslí instinktivně a nejedná bezhlavě a nerozvážně jako člověk. Chápu, lidi říkají svůj názor, chtějí si ho prosadit a hájit, ale nemůžou někoho jen tak osočovat, že tohle a tamto, když o tom nevědí ani zbla. A nemůžou vyvracet názory jiných, nebo dávat tvrzení proti tvrzení, když to nemají podložené důkazy. Mluvím obecně, ale myslím tím jednotlivé situace, které se mi staly s nejmenovanými osobami. Je mi z toho špatně, proto nemám ráda lidi. Jediná cesta ven pro mě je stranit se jich, neřešit je a být nad věcí... Nebudu si kvůli nim plýtvat energii. Snad se jim to časem vymstí.
...
...
[© Fotografie: Terless]