Není umění naučit se mluvit, ale naučit se mlčet...Janixka]
~ ~ ~ BLOG DVOU KAMARÁDEK TERLESS & JANIXKY ~ ~ ~
VĚTŠINA FOTOGRAFIÍ A OBRÁZKŮ V BLOGU JE NAŠE TVORBA! ©
PROSÍME, NEKOPÍRUJTE. DĚKUJEME. SP-GIRLS

March 2012

Podstatný detail :)

24. march 2012 at 11:30 | Terless |  SP Collection
Po delší době jsme objevily další "sběratelský kousek" a jak jinak než že jsme ho musely prostě vyfotit. Nečekaně... :D Nás to nepřestane bavit, tvoříme si takovou "sbírku vzpomínek", jednostlivé dílky skládačky jsou každý originál, každý odjinud. A o tom to právě je, abychom si při pohledu na každou fotku vzpomněly, kde jsme ji pořídily a jaká u toho byla zábava. :)

Tento "úlovek" je ještě víc jedinečný tím, že v sobě skrývá nepatrný, až skoro skrytý detail, který ale vypovídá o povaze naší vášně a nese nádhernou vlastnost - vyčnívá z davu, přestože je tak malý, ale je to originál. Mám na mysli to malé červené srdce mezi černými, kterého jsem si všimla, až když jsem se naklonila blíž. Takové maličkosti se vám vryjí do paměti a zanechají stopu ve vašem srdci... :)
...
...
Přesně to vystihuje náš vztah ke skupině SP: máme v sobě pro ně jen malé, ale přesto významné srdce... :)

Boty, botky, botičky, vyšlapou nám cestičky...

24. march 2012 at 11:11 | SP-Girls |  Our Style
Jaro je v plném proudu, zimní boty jsme už odložily, tak nezbývá než uvažovat nad tím, jaké jarní si pořídit. Velký výběr, různé styly, střihy, barvy, vzory, zavazovací i nazouvací, elegantní i sportovní, ... kdo si má vybrat? :D V jednom obchodě jsme si zkoušely různé botky a ne a ne se rozhodnout. Tak jsme je aspoň nafotily, abychom nad tím mohly přemýšlet aspoň doma, zjistit, k jakému oblečení by se nám to hodilo, atd. Tady vám dáváme pár ukázek. :)
...
1. balerínky s děravou špičkou s mašlí
- slušivé, lehké, krásné barvy, mašle jim dodává na eleganci

Steampunkové šperky

11. march 2012 at 17:50 | Terless |  Steampunk project
Tak, mám hotové první kousky do našeho Steampunkového modelu. :) Udělala jsem dvoje náušnice: jedny napichovací a jedny závěsné. Potom jsem různě zkoušela kombinovat kolečka a navlíkla jsem jich pár na černou stuhu. Vznikla zajímavá jednoduchá ozdoba, která se může použít buď jako pásek na kalhoty, nebo jako náramek či náhrdelník/obojek nebo dokonce jako čelenka. ;) Brzy našiju pár koleček spolu s knoflíky na měšec, tašku, rukavice, klobouk nebo oblečení a zkusím to "steampunkově" sladit. :D (Tady to jsou zatím jen drobnosti, musím sehnat více materiálu na tvoření jako látku, bižuterní komponenty, hodinová kolečka, apod.)
...
Potřebovala jsem:

Na náušnice
  • ~ malá zlatá hodinová kolečka (2x2)
  • ~ stříbrné afroháčky (2x)
  • ~ drátky s očkem (2x)
  • ~ gumové zarážky (2x)
  • ~ kroužky z drátku (4x)
  • ~ kulaté a štípací kleště na drát

Moje myšlenky tíhnou jen k jednomu cíli...

8. march 2012 at 20:50 | Terless |  SP Collection
To jsem jednou se nudila... a něco jsem si jen tak čmárala propiskou, pak jsem se na to podívala a úplně jsem nadskočila, že to ta propiska nebo snad moje ruka vedená mojí myslí nakreslily sami, bezmyšlenkovitě, nebo co :D tak jsem si to vyfotila mobilem (proto omluvte tu blbou kvalitu) a helemese, ono se nám to hodí do sbírky! Tak proč to k ní nepřidat? x)
...

Varování!!!

6. march 2012 at 19:55 | Janixka |  Our Thoughts
Jelikož jezdím jako mnoho mých spolužáků do školy "emhádéčkem" je mojí povinností seznámit ty, co si dennodenně vozí zadky v autech se základními pravidly MHD. Jako první se můžeme setkat s tím, že hned u vchodu se na nás nahrne hromada lidí, kteří si mermomocí chtějí sednout, aby nemuseli celou cestu stát, jako debilové. Když se vám to povede a zaberete si nějaké super místo raději někde vzadějc tak autobus vyjede. Hned na další zastávce se setkáte s dalším problémem. S davem užvaněných starých babek, které se hrnou směrem k vám a cestou hubují všechny děti, které je nepustí sednout. Teď je ale rozhodnutí na vás buď budete zatvrzele sedět se sluchátky v uších a budete dělat, že je neslyšíte, nebo je po nesnesitelné přednášce o tom jaká je dnešní mládež nevychovaná a hrubá. Pokud si vyberete tu první možnost, budete sice klidně sedět, ale už vás nikdo nikdy nepustí sednout, ale pokud si vyberete tu druhou možnost tak budete celou cestu stát jako pitomci. S to ještě všechno utužuje řidič, který jezdí jako prase a krouhá každou zatáčku. No řekněte sami, chtělo by se vám každý den jezdit MHD?

Tracklist

3. march 2012 at 10:20 | Terless |  Our Addiction
Už jsem to sem chtěla dát dřív, ale nedostala jsem se k tomu. Prostě a jednoduše, SP už mají seznam songů, kterýma potěšej jejich (nejen) český fanoušky na Prague City Festivalu! Spojí všechna období jejich tvorby dohromady, vybrali ty nejlepší songy z jejich CD, jak z nového GYHO [Get Your Heart On!], tak i ze starých SP [Simple Plan], SNGA [Still Not Getting Any...], NP, NH... JB [No Pads, No Helmets... Just Balls]..!
...
...
Bude to úžasný, nepopsatelný, bezkonkurenční zážitek, proto o něj nesmím přijít!!!

Všude, kam se podívám

3. march 2012 at 10:05 | Terless |  SP Collection
No řekněte, je tohle náhoda nebo posedlost? Anebo že by osud..? :D To nevím, ale je zajímavý a docela příjemný potkávat SP všude, kudy chodím. :D Zřejmě mám na to prostě čuch. SP jsou stále se mnou! Je vidět, jak je miluju... x)
...